Zwycięstwo na zakończenie rundy

W miniony weekend nasza Podhalanka podejmowała w Jeleśni tamtejszą Jeleśniankę.

Na początku spotkania nasza drużyna stworzyła sobie kilka znakomitych sytuacji do zdobycia bramki lecz zabrakło odrobiny szczęścia. Na domiar złego w 14 minucie po starciu z rywalem urazu doznał nasz najskuteczniejszy strzelec Arkadiusz Witos i musiałopuścić plac gry.Na pierwszą bramkę kibice czekali do 35 minutykiedy to po prostopadłym podaniu od Marka Skroka bramkarza gospodarzy pokonał Mateusz Pawlus. W drugiej części spotkania zawodnicy Jeleśnianki oddali kilka groźnych strzałów na naszą bramkę lecz doskonale w tym dniu spisywał się nasz bramkarz Maciej Kupczak. W 60 minucie spotkania skutecznym wykonawcą rzutu wolnego okazał się Jacek Michalski który równocześnie ustalił wynik spotkania na 2:0. Podhalanka dzięki temu zwycięstwu rundę jesienną A-klasy Żywieckończy na 4 miejscu.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w rundzie wiosennej!!!