Pierwsze zwycięstwo w sezonie!

Podhalanka pokonała w Koszarawie tamtejszą Babią Górę 4:1.

Od początku spotkania nasza drużyna przejęła inicjatywę na boisku. W 12 minucie po podaniu Tomasza Maciejowskiego i nieporozumieniu w obronie gospodarzy pierwszą bramkę strzela Arkadiusz Witos. Na kolejną bramkę czekamy do 22 minuty kiedy to kolejny raz Maciejowski doskonale podaje tym razem do Marka Skroka a ten strzałem nie do obrony z zza szesnastki pokonuje goalkipera Koszarawy. W 26 minucie Skrok podaniem na wolne pole uruchamia Witosa a ten w sytuacji sam na sam podwyższa wynik na 3:0. Podczas interwencji przy strzale ucierpiał bramkarz gospodarzy który po kilku minutach wymuszonej przerwy musi opuścić boisko z powodu kontuzji. Po wznowieniu gry w szeregach naszej drużyny wkrada się chaos efektem czego jest stracona bramka na 1:3 w 44 minucie spotkania. W drugiej odsłonie obserwujemy już bardziej wyrównaną grę i liczne ataki z obu stron. W 78 minucie przy jednej z akcji gospodarzy chcących za wszelką cenę poprawić wynik wyprowadzamy kontrę w której po podaniu od chwilę wcześniej wprowadzonego Wojciecha Jurasza bramkę na 4:1 zdobywa Tomasz Maciejowski.

Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w kolejnym spotkaniu.